Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy XIX edycję Olimpiady Znajomości Afryki. Zapraszamy do rejestracji. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2020 r. Formularz zgłoszeniowy jest już aktywny...kliknji tutaj

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące formy przeorowadzenia etapu szkolnego Olimpiady Znajomości Afryki informujemy, że od 9 listopada 2020 r. obowiązuje nowelizacja rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki, która przewiduje, że Dyrektor szkoły może udostępnić pomieszczenia w szkole w celu przeprowadzenia poszczególnych stopni Olimpiady (par. 2 ust. 7).

W związku z powyższym istnieje możliwość przeprowadzenia I eatpu Olimpiady w szkole, w tradycyjny sposób. Jednak mimo wszystko to Państwo i Dyrekcja najlepiej znacie specyfikę szkoły i warunki, jakie w niej panują w zakresie zachowania bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia COVID-19. Decyzję o formie przeprowadznia I etapu Olimpiady Znajomości Afryki pozostawiamy koordynatorom szkolnym Olimpiady.